Firma

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty firmy Gumalit-Haas. Jesteśmy rodzinną firmą, kształtującą swoje doświadczenie już od 1983 roku. Główną specjalizacją firmy jest produkcja wyrobów formowych z gumy, a od 2012 roku również z elastomeru poliuretanowego.

Zróżnicowany park maszynowy, ponad 30-letnie doświadczenie oraz nasze indywidualne zaangażowanie w każdy projekt - pozwala zapewnić najwyższą jakość współpracy. Zaufało nam wiele firm z Polski i Europy.

W asortymencie znajdują się techniczne wyroby gumowe, takie jak: płyty, maty i wykładziny, węże, profile, odbojnice, elementy wg indywidualnych zapotrzebowań oraz wyroby z elastomeru poliuretanowego. Produkcja wyrobów gumowych opiera się na surowcach pochodzących od sprawdzonych i renomowanych producentów z Polski i Europy, dzięki temu gwarantujemy wysoką i powtarzalną jakość oferowanych artykułów.

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy również nowoczesny sklep internetowy, w którym znajdują się wszystkie elementy dostępne aktualnie w ofercie. Są one podzielone na odpowiednie kategorie i szczegółowo opisane, dzięki czemu wybór pożądanego produktu nie będzie stanowił problemu. Sam proces zakupowy nie jest skomplikowany, dlatego też warto skorzystać z możliwości dokonania szybkich zakupów online. Jeśli mimo wszystko będą mieli Państwo pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Z przyjemnością pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji.

Zachęcamy do przesyłania zapytań - gwarantujemy solidną współpracę i atrakcyjne ceny.

siedziba i biuro handlowe w Szczecinie
siedziba i biuro handlowe w Szczecinie
zakład produkcyjny w Parlinie
zakład produkcyjny w Parlinie
Przewiń do góry